Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!


CORONAVIRUS NË SHQIPËRI DHE KOSOVË
Mc.E Qarta

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  2
BIOGRAFIA: Mc.E Qarta është një këngëtare. Emri Altina Mbiemrin Kolukaj Mosha 15 vjeq Horoskop : Peshorja Nickname:Mc eQartA. City: Prizren. Neighborhood: Llokatro. Music: Rap&Hip-Hop. ♥♫♫ Sports: Basketboll&Futboll. Style : Rap Till Death. Qysh në moshen 14 vjeq ësht marur me rep Ka tri Këng ta Bëra...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Olsa Thaqi

Xhiljola

Aneta

Luci

Sanela Sulejmani

Albanita

Dea Gashi

Kosovare Statovci

Artiola Hamdiu

Isa Halitaj

Tags: Mc.E Qarta, Mc E Qarta, Altina Kolukaj


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet