A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Mc Kresha - Cik Cak  (Feat. Dutch, Caspo-Oo & Rex)


Choose star rating

Rating:  5 / Votes cast:  6

Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

01/12/2011

2011-12-01T00:00:00

Featuring

Dutch

Featuring

Caspo

Song from the album:

"Koqe Luajtje Volume 1"


nii pjes

Cik to the Cak en hip to the hap hap mas hap
Ppak ka pak hec te axhii GResh ti pren weshtt
Seecilin flashh fresh une hi pi 1 ndysh e pi 2shit n3shh une wi wer
skom dashni se sdi me dasht skom allti se skom per qka me majt
E kan pidhat tu ma majt kur ma lshon renin e tynve nworrim temin ni kilometer mos harroni me kajt
Mos gaboni me shajt se muj mu qu LLag Ott bona ondrra ma e keqe nat per nat
thithma majonezin nemisonin hajt pak cik cak thitth edhe pak rak qaq pak ....


Lyrics submited by Njoni
more...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019