A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Mc Kresha - Intro Patikat E Mija


Choose star rating

Rating:  5 / Votes cast:  12

Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

06/08/2010

2010-08-06T08:58:50

Song from the album:

"Patikat E Mija"


publiku jon i dashtun, e di që keni prit ma shum
po me që repi jon i dashtun, u bo sport për t'pasun
që domethon si me bo seks, pa orgazëm
une edhe mu bo i pasun, rri si i varfën
boj rep edhe husle jom ardh un
me kit sen me ju bo tvarun
nder tem shkrun Welcome
kshtu që repi te une osht i mirseardhun
e prej nmes si shpata e King Arthur
kur folet per Hip-Hop une jom ma i mir se Kenny Arhur
e kom lon nfur edhe pak me ja u servu ngarnitur pjatën..


Lyrics submited by  Travis
more...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019