A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

We continuously search for missing music videos and we haven't found a music video for this song yet.

Search

Mc Kresha - Outro Patikat E Mija


Choose star rating

Rating:  5 / Votes cast:  1

Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

05/08/2010

2010-08-05T18:28:37

Song from the album:

"Patikat E Mija"


Syt i kom lowly riding dirty edhe slowly, stand up and and we rollin'
shkyme telefonin,sonte dojna me thy deri n'5 in the morning,
ey yo ama qat mic (prit) mama qet 'pipe' shum high po du me pi coca cola light,
sa i sakt si Alii me doren e majt,
t'smuj metafor edhe kur shkruj me doren e majt, ta lshoj foren e hajjt,
un jom dope boy, e bi boren n'maj,
thirem snoow boy who it boy,
luv it boy, e kom n'rude boy senin e smut e bojm saher n'rrug shkojm,
dhipin e nxojm let se ja dim tripin,
nese i ka shoqet me veti e thiri krejt ekipin, e sa per kit tipin Mc'te dihen furra osht e nxeht, gati e keni piten.
Tunng Shihum...


Lyrics submited by Fisnik Osmani
more...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019