A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Mc Kresha & Lyrical Son - Tha Boss


Choose star rating

Rating:  5 / Votes cast:  17

Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

19/08/2011

2011-08-19T15:04:03

See Also

Lyrical Son

Song from the album:

"Për Inati T'njoni Tjetrit"


ref:
go east dam suckest do the hommie
in every hud my little hommie

dy hejta n'xhepa i shtina
na nuk e shesim e pina
man inspirona me tima
a pi sheh qysh lidhen kto rima

kshtu qe durt n'smok
dhipin n'fiok
muni mi palu
po lypni shiphop
at'her ngo shok jena plot tru

DEAD real top (numer njo)
n'billbord (five majks)
on top (ride hide)
jom fucking star

BOMB biri biri ba-ba-baj
reptura jon ju mane n'ajr
keni me na ni keni me na pa live
tu e bo sick tu e bo vibe

me xheste mimika

boni ma shum per kta tipa

pe shkelim repin me llad man

njerzt po na thrrasin lladika

plot puder po mahet muzika

ftyren si mask me shminka

secilli n'dit t'sodit thoben per pak fam pe shitka

fucked up qe s'jon kta si na
origjinal ma shum si kresh e lyrical
mos e merni parasysh se s'jon NA
jon shum si FAKE ma shum si FALLC

ref:
go east dam suckest do they hommie
in every hud my little hommie
man nuk e shesim e pina
kejt mitrovica prishtina

pej sodit dajm jom iduoll
ja bina senet ma puro
direkt pi sefit me vulo
thesari repit sigurt O
man nuk ja jepim gjithkujt
qe s'meritojn sen pos dajak
qe meritojn saher Bap
ja qesem ftyrat te krat

kto senet dallohen
po dihet kush jon ka ngohen
kur e nini repin qysh bohet
edhe hija jeme trishtohet
gjdo fjal e jona rreshtohet
me to biti perfeksionohet
sa her i hypim mikrofonit
tripi komplet ndrrohet

s'du mu bo si gru e keqe
amo nime po m'duhet mu leq se
sillen si plaka me musteqe
rritnu papaka leni kto vese
edhe en kllaba e n'koncerte
telefonin ngat tu shkru rima
qyre ket tipin s'ka komplekse
qata gjith i dalin ma t'mira

per gjdo vit e bina ka ni hit
eksplosiv si dinamit
perinatitnjonitjetrit qdo ver ja qina mit
njerzt menojn qe na nalin
mc kreshen e lyricalin
nalu veq pak prit
neve na fol edhe kerri
si me pas emrin kerr

ref:
go east dam suckest do they hommie
in every hud my little hommie
man nuk e shesim e pina
kejt mitrovica prishtina

(BRIDGE)
ejj..ejj..
s'jena backstreet boys
jena gangstreet boys
na vina sherit edhe ju rrehem kesh boys
kesh boys(2x)
na vina sherit edhe ju rrehem kesh boys


Lyrics submited by  dorarTT
more...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019