Më mbaj mend (për 1 muaj)

Mc Kresha & Lyrical Son - Diskotek Me Uzi (Feat. Da Ghost)  Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  54

2X Ref:
n'Ddiskotek me uzi
120 pulsi
Qa qa qa po kqyr?
Qa qa qa po kqyr?

Mc Kresha:

Qa Qa k*** po kqyr 120 pulsi
n'Diskotek me uzi thu ti erdh ky i smuti.
Jo erdhen kta t'Smutit kombinim flaka e barutit
zjerem e bojna perfekt edhe kur jena gjys dekt ose jerum
dhipi mkqyr nsy hajde guxo merum
e sa per trip a hihet per ni dhip nzjerrum jom helum veshum zi si TARANTULA
Digital krejt me pulla ghost tavnik infinit jon house
in this shit from coast to coast ta bina me boast son ti qka mson
kur o lyrical son e nbeat hey msusi
trritet pulsi kur na sheh
Ndisco me uzi,
Ndisco me uzi,
Ndisco me uzi,
Ndisco me uzi.

2X Ref:

n'Diskotek me uzi
120 pulsi
Qa qa qa po kqyr?
Qa qa qa po kqyr?

Da Ghost:

Shtyju e piju qysh dush merre rrugen nmes nclub
pshtjelle e dheze sa dushper pulsi osht o n'to
preki ato edhe kto edhe shoqet e tyne lirisht
e per nej mos e boj gajle se na tre ta sjellim ngisht
e si nfore kishe su bo ssen bojn kang qe e dhe beati e man nmen
lyrical kresh ghost me ni ven uzi nxjerret e te ti kqyr my man.

Ref:
n'Diskotek me uzi
120 pulsi
Qa qa qa po kqyr?
Qa qa qa po kqyr?

Lyrical Son:

Up in Smoke Tour automjeti tu bo kuku qa i bona vetit
jo be se cool une vet i treti n'kuk dy copa si john wayne
cowboy man e keni friendsin tu i gjet haverat qe mrena na presin
tu i lyp nclub ghost me kreshen vin dy qika mu ma teshin
Qyre ky albenien a o qyky qaj? Ma i mir koka ntelevizor se sa live.
Qyre ky albenien a o qyky qaj? Ma i mir koka ntelevizor se sa live.
BITCH Nal kqyrum nsy jom lyrical sone une sdi me kcy
kuku po tfort e paske qit kry
thirri future stepat(step) e ata kcejn me ty.

2X Ref:
n'Ddiskotek me uzi
120 pulsi
Qa qa qa po kqyr?
Qa qa qa po kqyr?


Ky tekst u dërgua nga  EnisiBoy   dorartt1   RonaldKing   MrAlbbiLyrical Son & Mc Kresha
Featuring: Da Ghost
Renditja: Top 200
Publikimi: 19/08/2011


Mc Kresha & Lyrical Son - Diskotek Me Uzi
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Diskotek Me Uzi".
3. Video është e këngës "Diskotek Me Uzi", por nuk këndohet nga Mc Kresha & Lyrical Son.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Mc Kresha:


Komente 3