Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

Mc Kresha - I Kem Bo Kushtet  (Feat. Dutch & Caspo-oo)  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  3

Komente

Asnjë Koment

01/12/2011

2011-11-30T23:00:00+00:00

Featuring

Dutch

Featuring

Caspo

Këngë e albumit:

"Koqe Luajtje Volume 1"Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "I Kem Bo Kushtet" kënduar nga Mc Kresha.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Mc Kresha i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin
Më Shumë Këngë Nga Mc Kresha:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet