A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Mc Kresha - B.M.W Plako  (Feat. Singullar)


Choose star rating

Rating:  4.9 / Votes cast:  73

Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

10/09/2012

2012-09-10T16:32:23

Featuring

Singullar

Song from the album:

"Air Force 1"


KRESHA :
BMW PLAKO
E RI FINDAKO
SI KA 2 DIT QE U ARDH PI MONAKO
N`PAKO SINGULLARIT JO T`AHTISARIT
GJAMAT E ZI permas TU SHKRU HIQMUNI PREJ RAKIT
B B B B BIMA E SHPEJT SE VETIMA
NALNA N`PUMP TU BO STILA
JA QES 5 EURO TIMA
SOFT LEATHER FTOHT KLIMA SPORT LIMUZINA
GT GJYKSIN JASHT SI N PROTEINA
UNE PERVETI SDI MI GRA KERRIT VEQ PO JA RREKLLAMOJ
BMW-N E 1 HAVERRIT QE E KA N`SHITJE
I KI PARET KESH MIRRUM VESH t`BOJNA ZBRITJE
SAAAA ? MVJEN KEQ SBON ME BO PUBLIKE
FELLNET 24 INCH MOTORRIN 8-KLIPSH
KUR DEL TA NXEN DJELLIN EKLIPS
T`FSHIN 5500 KUBIKSH
N`TAVNIK ME AUTOMAT n'Dor BMW AUTOMATIK

REF:(x4)
KERRIN E KOM
FULL CHROME

PO FOLIM PER BMW
GJINJA BOJN BE
AHHH QE QTU TU MARR KRY N`BMW
TE VESHI MA BONI POT PRES N`WC
I NGAVA MAS SE KE E BARDH WEE
MOS FOL PER BMW ME MU
SE GJAT UM GJAN TU SHARRU SHARRU
SI N'LLOQ TGJALL MODELIN MAT SMUTIN
TU EN NEPER MAHALL JEHH
KY SEND o M3 SINGULLAR EDHE KRESH
ME 1 GURI TU I NXE Ka 3 OKEJJ
REPERA FEJK JU KENA ARDH TE FTYRA QE
ATHU QA BONI KUR TJU VIM TE FTYRA ME BMW
UM SHEN ME BMW M`SHEH
SINGULLAR 1 EMER PRIMAR
FELLNE I KOM T`ZEZA
E BMW-n e bardh
FELLNE I KOM T`ZEZA
E BMW-n e bardh


Lyrics submited by Erris Canamusa   tanimix   EdiArifi   Danish
more...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019