Audio

Top 200

Mc Kresha - Donald Slam Dunk Outro


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  6

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

12/09/2012

2012-09-12T16:19:53

Këngë e albumit:

"Air Force 1"Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Donald Slam Dunk Outro" kënduar nga Mc Kresha.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Mc Kresha i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin
Më Shumë Këngë Nga Mc Kresha:

Më Shumë...