Më mbaj mend (për 1 muaj)


Mc Kresha, KeepMan & Astreet - Freestyle

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Freestyle".
3. Video është e këngës "Freestyle", por nuk këndohet nga Mc Kresha, KeepMan & Astreet.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Mc Kresha, KeepMan & Astreet - Freestyle  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.3 / Votuan:  6

Komente

Asnjë Koment

Më Shumë Nga

KeepMan

19/10/2012

2012-10-18T23:24:27+00:00Astreet Verse:

j'chante la rue comme d'hab
t'inquiète, rien ne change mec
toujours le même bonhomme
depuis sale shmitt et l'attaque de l'aigle
J'suis heureux quand j'vois que ma musique fait des jaloux
Dans les yeux qui m'regardent
j'vois l'intérêt presque partout
tant qu'j'garderai la face
mon équipe gardera mes arrières
danger dans la place
rouge et noire est la bannière
Petit range ton schlass
Tu risquerais de t'ouvrir une artère
Combien jouent les ouf
Combien finissent en sang par terre
Shqiptar filiale, international business
1 pour la familia, 0 pour les bi**hes
tu veux rentrer en embrouille
pense à peser tes couilles
A ta qet, a s'ta qet
Ca serait bête de t'manger une douille
2012 les temps sont durs
Tu veux vivre sans t'priver
Faut s'lever tôt aller tafer et vendre la cess en privé
3 suisses dans la poche
bouteille de jack dans la vessie
Pour t'la mettre au fond
mes gars assurent plus que lionel messi
mc kresha:
stand up kur folet per hip hop,
po i luni rolet fake e keni bo f**ked up


Ky tekst u dërgua nga blerta
Më Shumë Këngë Nga Mc Kresha:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet