A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Mc Kresha - Plasticman


Choose star rating

Rating:  5 / Votes cast:  14

Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

09/05/2014

2014-05-09T12:00:00

Song from the album:

"Emceeclopedy"


Intro :

Qdo dit qe lind osht sfid
Qdo hap qe e bojm na osht n'pikpytje
Se dilli a do t'lind

Yeeeea

HUSTLE LIFE [5x]

Verse 1 :

Ritmin e prej si kinxh
E qoj nalt si me vinq
Per pare thirrem grinq
S'po boj hajgare more viq
Nese m'shan mu ashiqare ti je bitch
Loja shum e flliqt 18+ porniq
Yup na jena specat
Shum dope ti rrisim bebzat
California love amo kurr me lakersat
I gozhdoj versat deri sa tem pik njersa
Konkurenca jon melmesa, erza
Po ju fali flow Nene Tereza
Ti po don diqka me thon non mi interessa
Paret jon te kthesa dy veta n'Ford Fiesta
Deal-i kryhet fillon festa la finesse
E boj si Robin Hoodi paret i kthej te hoodi
E sem ha kari qa po thu ti a tylifar huti
Repera fucked up ftyrat make up
Si grat me dukat s'kan pa gjak po keqap

Hook :

OKAAAAY
Plasticman krejt ftyren OPEEEEER
As pare nuk merr klikime tu ble
Kshtu qe veq le
S'du mem nderpre kur jom pare tu ngje

Verse 2 :

Punen e sodit mos e le per neser
Shihemi pra shokit se e kom ni pun tjeter
Me nenshkru check edhe pse s'jom i vesht n'seter
Duqi me 1000-she si me pas emrin Pjeter
Yeaaa parja osht kuder
Hehe amo e omel thirre shtrudell
Shum o leht mu kon gangster kur je n'computer
Ti po don mu honger me pitbull mori poodle
Na folim me ni kod
Puna fell me hi not
Wanna touch us ?
No homo, deez nuts
Ima hustler these packs
T'rrehi gojes beatbox
Ti je i ri n'kit sport
Une Louis Lennox
Heavyweight pushin weight
Neper rrug si me kon pun e leht
Kampion edhe n'penzion no hate
Qysh i qes fjalt n'flet
Jon too real me kon fake
Njerzt vin me t'kill perderisa ti je fjet


Lyrics submited by arianbashota   Danish
more...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019