A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Mc Kresha - Mos Mu Shit Mangup  (Feat. Lyrical Son)


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  3

04/08/2011

2011-08-04T20:50:44

Featuring

Lyrical SonKemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Mos Mu Shit Mangup" kënduar nga Mc Kresha.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Mc Kresha i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin
Më Shumë...
teksteshqip.com © 2007 - 2018