Më mbaj mend (për 1 muaj)


Mc Kresha - B*#ch Ti Je Hajgare!

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "B*#ch Ti Je Hajgare!".
3. Video është e këngës "B*#ch Ti Je Hajgare!", por nuk këndohet nga Mc Kresha.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Mc Kresha - B*#ch Ti Je Hajgare!  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  11

Këngë e albumit:

"Rapsodët N'rap T'sotit"

Komente

Asnjë Koment

Më Shumë Nga

Lyrical Son

06/11/2016

2016-11-06T10:37:04+00:00[Chorus: Lyrical Son]
Bitch ti je hajgare
Ma bone para syve manej thojshe sje ti
Me m'rrejt ashiqare, mashtrove para ftyre
T'saten her kush e di, bi**h qysh spo t'vjen marre
Nuk e pasna dit sa thell kjo pun mun me shku
Po hajt se so gajle, per ty ni papak ma pak
Te une ni bi**h minus per mu

Mos prit

[Verse 1: Lyrical Son]
Asnjona pi tynve kur ska me ta kallxu t'verteten, no
Jo man ki me u munu po ski me mrri ton jetën
3-e frajera thot i ka pas, here 6-asht po sdihey mas
E njejta rren prej klasë t'6-asht
Bitch ti e ke livrit bishtin prej fillimit
Ke menu mu knaq tona mi provu
Nfund mu rahatu bash te ky tipi, I say:
Biq, per ty jom tu shkru tregimin
Ska me ty qe sa shpejt je rrit
Sa shum t'kan qi, po e ke mri qellimin
Pak ke fol, gjith t'ka ndodh, ama goja s'tu ka nal
Kurr sje lodh, mendje let, vetull holl
E ke mri me pun, e ke mri me thob, hey
Me rendsi o un e ti kur mo mos mu pa
Edhe nese shihem, nashta nihem
Nesë kom koh ose skom me bo kurgjo

[Chorus: Lyrical Son]
Bitch ti je hajgare
Ma bone para syve manej thojshe sje ti
Me m'rrejt ashiqare, mashtrove para ftyre
T'saten her kush e di, bi**h qysh spo t'vjen marre
Nuk e pasna dit sa thell kjo pun mun me shku
Po hajt se sogajle, per ty ni papak ma pak
Te une ni bi**h minus per mu

Mos prit

[Verse 2: MC Kresha]
As unazen n'gisht, as ni fjal me ta mar seriozisht
As mu pa rastesisht
Skom koh per ty se je ni whore e prisht
Ska lidhje me gjenezen, ti je percjellse lavire borgjeze
Mo pash familjen stila t'francezve
Tu jetu n'villa je bo lodra e njërezve
Un t'kuptoj baby go on djersu
Ke vendos per me bo fam dhezu
Amo mos na shit etik se ski lidhje me muzik
Bitch come on deshu, pse e kini kompleks ju?
Nesë je kurv that's cool that's you
Kshtuqe lyju n'drequ
Njeke jetën bi**h qfryju lequ
M'ke pelqy kur smenjosha me kry
Menojsha met 'n'xon edhe shpejt me e kry
Drejt vec me thy se kom vrrejt qe t'kom thy
Me mujt kohen me kthy, S'isha pa hiq me ty
Yeh bi**h me ty, f**k you, fyl de pyte
E di ki qef mem myt, as malli sem mer
Un se di pse po pyt, vet e ke lyp

[Chorus: Lyrical Son]
Bitch ti je hajgare
Ma bone para syve manej thojshe sje ti
Me m'rrejt ashiqare, mashtrove para ftyre
T'saten her kush e di, bi**h qysh spo t'vjen marre
Nuk e pasna dit sa fell kjo pun mun me shku
Po hajt se ska gajle, per ty ni papak ma pak
Te une ni bi**h minus per mu


Ky tekst u dërgua nga DENIS AVDIJA   Danish
Më Shumë Këngë Nga Mc Kresha:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet