A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Mc Kresha & Lyrical Son - Fit (Skit)


Choose star rating

Rating:  5 / Votes cast:  15

Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

12/09/2016

2016-09-12T12:48:26

See Also

Lyrical Son

Song from the album:

"Rapsodët N'rap T'sotit"


[Lyrical Son]
Papak, s'jom iluminist
Kaqak, vi t'heki si ballist
Pas pak, gjeni veten after this
S'pasna kujna mi bo DISS
Pos per juve jom, Vito
Reperat i shkeli, Carlito
Beat-in e thirri lirikisht po quditna rregullisht
Komunist i kuq Tito
N'emer un jom shqiptar
Kena dek shum per kete farë
Po du edhe nihere me i bo bashk
Krejt qka jena mrena jasht
Check this, you know who the best is
Radio TV krejt kllika tu lujt testis
Kjo po d.m.th give a fuck who the rest is
S.R.M.N., s'jeni n'Guestlist
P.I.N.T. osht simbol i djegstit
Tikatika rap boj dribble si Messi
Pika pika mushet pusi, le ma thesi
Money on my mind man I get that shit daily
Huh, s'jeni gati per neve (2x)
Veq njoni i joni, ju lan juve krejtve

[Ref:Lyrical Son]
Qe 1 skit man
Se patem njet me bo hiq ket sen
Po masi beat-i shum pom pelqen
Pe boj ni refren
Ky skit man
Nuk osht per ty nese je hit fan
Kjo per gipsera qe jon fit man
E bojm ni skit man

[MC Kresha]
Kujt pi han menimi yt
Nese nese s'jep fryt
Kto jon qofte n'rap t'mykt
Buka jote t'met n'fyt
Un paguna per qdo dit'
Rabin gjith e kom t'rollit
Dalim gjith pi kontrollit
Smokin pif e veq kollit
5 dhipa n'dhom t'dites
Mu po m'flehet ton diten
E thom me plot bindje
S'jepi qime pa perqindje
Bitchat bashkpunojn me ligjin
Kqyrin me ma prish imixhin
Si pergjigjje merrne gishtin
Yeah , keni pun me nishin
S'kena çka me zgat
Me skena t'metrazhit t'gjat'
I thirri katunart, vin t'killin me heker t'Gat
Hustle Hard, si ritard
Jena ardh per leter t'that'
Le ti , le ti - jo , pi marr me veti n'qiell t'shtate

[Ref:Lyrical Son]
Qe 1 skit man
Se patem njet me bo hiq ket sen
Po masi beat-i shum pom pelqen
Pe boj ni refren
Ky skit man
Nuk osht per ty nese je hit fan
Kjo per gipsera qe jon fit man
E bojm ni skit man


Lyrics submited by Denis Avdija
more...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019