Më mbaj mend (për 1 muaj)

Mc Kresha & Lyrical Son - Kangë E Shahirav Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.8 / Votuan:  21

Gorilla n'Chinchilla, hobi me qi pidha
Profi me hiqë killa, për sport pi churchilla
Karteli i Meksikës ju ha si tortilla
Jom çelsi i muzikës ju msheli debilla
Makaveli n'mac eleven ha mac n cheese jerëm
Haveri pshtynë helm shumë deep rib nxjerrëm
Kur je i ligë rib qa kari po lypë n'zjerëm
Mos fol për allti po nëse ki nxjerre
Dy muhere para dere jon ardh per mu therre
Kur kom qi modele ti je kon tu e qi pelën
Kur kom pi rabi t'serës, ti je ra pi erës
Loyal amblemës loja Santos Pelle
Goja t'fundosë no llafos bëje
S'je fit për grip ma mirë kit trip leje
Shitesh VIP more garrip je plehër
MTV cribs derisa ta di derën

Param, Param
Haram, Haram
Paratë, Paratë
Euro-t' Dollar't
Me I gotta hustle me pagu qeranë
Armën e gat' si kang' e shahirav'

Param, Param
Haram, Haram
Paratë, Paratë
Euro-t' Dollar't
Me I gotta hustle me pagu qeranë
Armën e gat' si kang' e shahirav'

Ajo shoqja sa koqja folë muzikë me plloça
Sa loçja thotë broçkulla llafe me rrotulla
Si rabi i gjelbër i rritun me poça
Ka i 10she boll tonve man Jay-Jay Okocha
Rey charles-i me dosta po knoj veç për rroça
Muzikë për kolosa për rrospa dhe zoçka
Piano me dorza se kshtu ma do loçka
Tony Montana për kta kakarroqa
Spaghetti për bossa alio oglio pa sosa
Talentin si kosa mi pre kto kullosa
Kta mi prekin topat e mdha si kokosa
Ye gutu ha moka se erdh babaroga
Je gangsta për poza ja merr babës rrogat
Un' rri me bulldoga që vrasin për droga
Haverat jon koka kan glloka për koka
I kom Juniorat që desin për Boca
Bardh si yacht, dosti ta vizaton Basquiat
Nuk beson dost ti je pak si jashtë
Ni Leon Luc Besson t'pret n'taksi jashtë
Closed casket me baskija
Infrared me lazera
N'kry ni kaqket si italiant
Atentat copyright mafia

Param, Param
Haram, Haram
Paratë, Paratë
Euro-t' Dollar't
Me I gotta hustle me pagu qeranë
Armën e gat' si kang' e shahirav

Param, Param
Haram, Haram
Paratë, Paratë
Euro-t' Dollar't
Me I gotta hustle me pagu qeranë
Armën e gat' si kang' e shahirav

Param, Param
Param, Param
Param, Param
Euro-t' Dollar't

Param, Param
Euro-t' Dollar't
Me I gotta hustle me pagu qeranë
Armën e gat' si kang' e shahirav


Ky tekst u dërgua nga EldarMc Kresha & Lyrical Son
Renditja: Top 200
Publikimi: 01/01/2022


Mc Kresha & Lyrical Son - Kangë E Shahirav
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Kangë E Shahirav".
3. Video është e këngës "Kangë E Shahirav", por nuk këndohet nga Mc Kresha & Lyrical Son.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Mc Kresha:


Komente 0