Më mbaj mend (për 1 muaj)

Mc Liki - Aftsi Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

kur po shkoj ne shpi pe marr ni laps e ni fletore po ja nisi me shkru kur pi
lexojn njerzit tekstet e mia pe
kapin kryte e po thojn kuku kur po dal
para komunes kangen une me knu
krejt po thojn a eminemi tekstet po ti shkrun jo spo mi shkrune po ju thom
se per qita jom tekstet vet i shkruje se qita e kom prirje ti hin ne tekste shqip
e jav vjedh atyneNuk kemi video për këtë këngë.


Mc Liki
Publikimi: 11/01/2011


Mc Liki - Aftsi
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Aftsi".
3. Video është e këngës "Aftsi", por nuk këndohet nga Mc Liki.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Komente 0