A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

We continuously search for missing music videos and we haven't found a music video for this song yet.

Search

Mc Lumi - Me Mungon  (Feat. Lyric Mc & Vigor)


Not Yet Rated


Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

23/03/2011

2011-03-23T17:16:05

Featuring

Lyric Mc


Mc Lumi:

mallin qe e kom ma din veq i madhi zot,
a thu ka per mu shpres a eshte kot
munohem mi ik realitetit ,
por po zhgenjehem gjithmon ,
se zemren qe e kisha iku pergjithmon,
me mungon aq shum sa qe smund ta paramenoj,
krejt endrrat qe kisha ti mi qove posht,
te luta te mos shkosh por ti ike ,
kurgja pa than ,
jeten pa ty smund ta vazhdoj,
te kam dashur me shum se gjdokend ,
me askend skam mundur te te krahasoj,
vetem nje fjal tende tani e kujtoj,
gjeje zemren tane se un jam me tjeter kon,
nje pjes e imja me ty vdes,
njera nga vetmia fatkeqsisht ma nuk pret,
te priti ty me mijra e mijra vjet ,
deri sa ajo nje dit e vetme mbet .

ref.ViGOR:

Me mungon buzqeshja jote edhe syt e tu ,
me mungojn puthjet edhe kur um the te du,
un veq me ty jeten po du me kalu,
edhe pse sje me mu un me ty jam ka du .

Lyric Mc:

ma sdua te pres,
dua ta gjej ,
dashurin e cila kujdeset per mua,
edhe pse ti shkove un kurr nuk te harroj,
ne zemren time do te jesh gjithmon ,
ne zemren time e cila osht e bllokuar ,
nuk ka qels at per ta vazhduar,
sdi qysh me ta spjegu sa shum me mungon,
kur tpash me ata e dita qe ma mu sum don ,
ti per mu je kan gjith e parja ,
opsioni yt i fundit ke ndarja ,
a nashta mir je tu kalu ,
po ee di qe gjith ,
mu um ke dashuru ,
po fakti qe nuk dojshe mu shpreh ,
kur tpash para deres ,
besom qe e kom ndjeh ,
veq ty qet kang ,
po ta kushtoj,
lej ma kto rrena ,
syni ty t`lotoj ,
kshtu qe eja ktu ,
eja t`PERQAFOJ .

ref.ViGOR:

Me mungon buzqeshja jote edhe syt e tu ,
me mungojn puthjet edhe kur um the te du,
un veq me ty jeten po du me kalu,
edhe pse sje me mu un me ty jam ka du .


Lyrics submited by Edlir Zahiti


Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019