Më mbaj mend (për 1 muaj)

Mc Poka - Ndjej Per Ty (Feat. Dib Ardi)  Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

Refreni 2 X Dib Ardi

nese loti rrjedh ne sy
dije qe rrjedh per ty
te dua zemra ime
kam ndjenj vetem per ty

Pjesa 1 Mc Poka

nje dit si paparitur shum fort me rrahu zemra
sa te pash ty dicka renkonte nga brenda
ishte zemra ime qe per ty po rrihte shum
nje dit dy tre e pas net pa gjum
tu menu per lumturin a thu do t’jemi bashk
ta dish se jam per ty e perher kam me te dasht
egziston nje ndjenj dhe per ty po jetoj
ne ket jet e ne at jet Gezimi kurr ste harron

Refreni 2 X Dib Ardi

nese loti rrjedh ne sy
dije qe rrjedh per ty
te dua zemra ime
kam ndjenj vetem per ty

Pjesa 2 Dib Ardi

jo nuk e dua jeten nese ty nuk te kam pran
nuk qaj fizikisht po zemra per ty m’qan
a kupton sa te dua te lutem llogjiko
zemren time kam per ty e perjet me prano
te jemi bashk ne kte jet pergjithmon
te jemi si askush se dashuria na bashkon
a thu duhet me luftu me te pas ne krahun tem
ti vetem mi ve kushtet e per tjeter mos ki problem

Refreni 2 X Dib Ardi

nese loti rrjedh ne sy
dije qe rrjedh per ty
te dua zemra ime
kam ndjenj vetem per ty

Pjesa 3 Mc Poka

te kujtoj si thesarin qe ma solli zoti
te tan le ta din se vec per ty me pikon loti
kam dashuri pa fund me tundon zeri jot
je gjeja me e shtrenjt qe me dha i madhi zot
te dua te dua te dua ne pafundsi
du me thon kaq qe te dua ne perjetsi
se 1 jet e kam me ty dua ta jetoj
dhe me qen me ty gjithmon zemer do luftoj

Refreni 2 X Dib Ardi

nese loti rrjedh ne sy
dije qe rrjedh per ty
te dua zemra ime
kam ndjenj vetem per ty


Ky tekst u dërgua nga  gezimiMc Poka
Publikimi: 22/11/2011


Mc Poka - Ndjej Per Ty
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Ndjej Per Ty".
3. Video është e këngës "Ndjej Per Ty", por nuk këndohet nga Mc Poka.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Mc Poka:


Komente 0