Më mbaj mend (për 1 muaj)

Mc Stobs - Nje Tjeter Leter Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


- Verse 1 -
Ne hapat e para kujtoj duart qe me dhane ndihme
Ne hapat e para kujtoj njerzit qe paten besim
Tek une, Nje dit me shume, shum nete pa gjume
Dhe prap une jam ktu me ty
S'besoj se do kete fund
Asnjehere midis nesh
Une do jem ku do te jesh
Sa here qe t'kesh nevoj per mua
Gjithmon do me kesh pran . . .

- Chorus -
Edhe nje dite tjeter
Edhe nje tjeter leter
Pershkruan dashurin qe une kam per ty
Edhe nje vit tjeter
Edhe nje tjeter leter
Permban historin qe e kemi te dy

Edhe nje dite tjeter
Edhe nje tjeter leter
Pershkruan dashurin qe une kam per ty
Edhe nje vit tjeter
Nje histori e vjeter
Eshte vetem ne nje keng qe e kemi te dy

- Verse 2 -
Njerzit mendojne se flas per femer
Zemra ime je ti
Nuk rri larg teje asnjehere
Je brenda meje melodi e paster qe jep vec dashuri
Edhe kur nisem ne rruge tjeter
Prap kjo rruge me sjell tek ti
Je motivi qe jetoj
Je frymezimi qe me zgjon
Nga cdo enderr qe shikoj
Nuk merzitem kur m'kalon pran

Je ti qe mi solle endrrat
Kur une flija pa to
Je ti qe krijove grupin
Me nostalgji tani e shoh
Nuk jam vetem jo (nuk jam vetem)
Jam me Acron edhe Tripin
Nje familje KM
Nuk harroj Blexin dhe Ditin
E nese ne erresire ke humbur rrugen
Une prap te gjej
Nuk te humbas te kam ne shkrime asnjehere nuk te lej jo
JE MUZIKA IME . . .


Ky tekst u dërgua nga Gk


Nuk kemi video për këtë këngë.


Mc Stobs
Publikimi: 26/06/2016


Mc Stobs - Nje Tjeter Leter
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Nje Tjeter Leter".
3. Video është e këngës "Nje Tjeter Leter", por nuk këndohet nga Mc Stobs.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Mc Stobs:


Komente 0