Më mbaj mend (për 1 muaj)


Kur Meda Ishte Defator


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.2 / Votuan:  5
[13-01-2016]
Këngëtari Meda është shumë i njohur në Kosovë për zhanrin e muzikës që ai këndon. Sezona e verës për këngëtarin është shumë e ngarkuar pasi ai ftohet nga organizatorë të ndryshëm të dasmave dhe të ahengjeve familjare.

Meda ka qenë i kërkuar që në fillimet e tij të karrierës, e në qoftë se nuk e dini ai nuk është vetëm këngëtarë, pasi para disa vitesh ai dinte që të luante edhe në def.

Në një foto të siguruar nga "Kosovarja" Meda shihet kur ishte më i ri bashk me një grup miqs e që në fakt ai ishte duke i rrahur defit.
 (B.A/Teksteshqip.Com)Komente mbi këtë artikull


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet