Më mbaj mend (për 1 muaj)

Meda - A Me Te Thirrë E Mos Me Te Thirrë Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.9 / Votuan:  29Mes dy zjarresh une kam ra
me ka marr malli per ate za
shum dashni kam pas me ty,
kisha dasht te ti me u kthy

shum dashni kam pas me ty,
kisha dasht te ti me u kthy

Ref: [2x]
A me te thirr
a mos me te thirr
Se pa ty nuk ndjehem mirë

Mos me të thirr
Nuk po me rrihet
E me te thirr
Zani po me dridhet

Mes dy zjarresh jam
Se me fol zemer spo kam

Mes dy zjarresh une kam ra
Kisha dashte sonte me te pa
Kisha dashte me nejt me t
E me fol me kater sy

Kisha dashtë me nejt me ty
E me fol ne kater sy

Ref: [2x]
A me te thirr
A mos me te thirr
Se pa ty nuk ndjehem mirë

Mos me te thirr
Nuk po me rrihet
E me te thirr
Zana po me dridhet

Me dy zjarresh jam
Se me fol zemer spo kam

Ky tekst u dërgua nga  Fortesa1siRenditja: Top 200
Publikimi: 01/12/2005


Meda - A Me Te Thirrë E Mos Me Te Thirrë
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "A Me Te Thirrë E Mos Me Te Thirrë".
3. Video është e këngës "A Me Te Thirrë E Mos Me Te Thirrë", por nuk këndohet nga Meda.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Meda:


Komente 0