Më mbaj mend (për 1 muaj)

Meda - Mos U Kthe Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  9

Dikur ti per mua ishe mbreteresh
Por sot me nuk je as kurr sdo te jesh
Dikur ti per mua ishe sa krejt bota
Qka ka qen imja ka qen edhe e jotja
Dikur ti per mua ishe sa krejt jeta
Por vdiqen genjeshtrat doli e verteta

Reff. 2her
Mos u kthe mos u kthe
Ti per mua me nuk je
Se ti zemren ma ke vra
Ti ke qesh kur un kam qa

Dikur ti per mua ishe mbreteresh
Por sot me nuk je as kurr sdo te jesh
Dikur ti per mua ishe sa krejt bota
Qka ka qen imja ka qen edhe e jotja
Dikur ti per mua ishe sa krejt jeta
Por vdiqen genjeshtrat doli e verteta

Reff. 2her
Mos u kthe mos u kthe
Ti per mua me nuk je
Se ti zemren ma ke vra
Ti ke qesh kur un kam qa

Reff. 2her
Mos u kthe mos u kthe
Ti per mua me nuk je
Se ti zemren ma ke vra
Ti ke qesh kur un kam qa

Ky tekst u dërgua nga Tonchee   xoniiiRenditja: Top 200
Publikimi: 01/12/2005


Meda - Mos U Kthe
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Mos U Kthe".
3. Video është e këngës "Mos U Kthe", por nuk këndohet nga Meda.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Meda:


Komente 0