Më mbaj mend (për 1 muaj)

Meda - Pse S'me Erdhe  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  8

Këngë e albumit:

"Hitet"

Këngë e albumit:

"Pendohu"

Komente

Asnjë Koment

01/12/2005

2005-11-30T23:00:00+00:002x:
pse sme erdhe kur te prita
100 vjet pom bahet dita
tek ti shpirti me ka mbet
hajde falma dhe ni jet
tek ti shpirti me ka mbet
hajde falma dhe ni jet
2x:
ik largohu mos luaj me zjarr
zemren time nuk e merr me fjal
le te behet dita 1000 vjet
une te dua ateher kur me pret
le te behet dita 1000 vjet
une te dua ateher kur me pret


Ky tekst u dërgua nga Verim
Më Shumë Këngë Nga Meda:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet