Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!


CORONAVIRUS NË SHQIPËRI DHE KOSOVË

Meda - Hajde Me Mu  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  36

Komente

Asnjë Koment

01/12/2006

2006-11-30T23:00:00+00:00

Këngë e albumit:

"Pendohu"


A jam ende ne zemren tane
dashuria ime e vjeter
a vij une ne endrrat tua
a po vjen o dikush tjeter

sa her po du me te thirr ne emer
po gaboj po te thrras zemer

hajde me mu
hajde me mu
me dit ti cka boj per ty
kurr sishe largu (2x)

midis lulesh te ksaj bote
syri im vec ty te sheh
mbaje doren ne zemren time
n'degjoje per ty si rreh

sa her po du me te thirr ne emer
po gaboj po te thrras zemer

hajde me mu
hajde me mu
me dit ti cka boj per ty
kurr sishe largu (2x)


Ky tekst u dërgua nga  Beni
Më Shumë Këngë Nga Meda:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet