Më mbaj mend (për 1 muaj)

Meda - Zemra Zemren Kur E Don Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  41

o medet o haj medet
na ka dal ni therr nermjet
po ti zemer bon gajret se met lan nuk e kom njetpo ti zemer bon gajret se met lan nuk e kom njet

ref:(2x)
zemra zemren kur e don nuk del kush qe i largon
kush mundohet me na nda zoti madh ka me vra.
zoti madh ka me vra

le te flasin le te flasin
nga inati let pelsasin
le te flasin nasht nasht
un me ty bashk se bashk
le te flasin nasht nasht
un me ty bashk se bashk

ref:(4x)
zemra zemren kur e don nuk del kush qe i largon
kush mundohet me na nda zoti madh ka me vra.
zoti madh ka me vra.


Ky tekst u dërgua nga OltaMeda
Renditja: Top 200
Publikimi: 01/12/2010


Meda - Zemra Zemren Kur E Don
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Zemra Zemren Kur E Don".
3. Video është e këngës "Zemra Zemren Kur E Don", por nuk këndohet nga Meda.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

6

Krijo Një Kartolinë

Të Gjitha

STORYMë Shumë Këngë Nga Meda:


Komente 0