A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Ne bëjmë kërkime të vazhdueshme në Youtube, por nuk kemi arritur të gjejmë një videoklip për këtë këngë.

Kërko Video

Meda - Veq Me Kang  (Feat. Ermal Fejzullahu)


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.5 / Votuan:  16

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

05/11/2010

2010-11-05T13:04:47

Featuring

Ermal Fejzullahu


Ermali: Mir se erdhe
Meda: Mir se t'gjeta
Ermali: Veq me kang ooo
Meda: Oo na shkoft jeta
Ermali: un n'kosov
Meda: un diaspor
Bashk:Hedhim vallen dor per dor

Ref:
Meda: Ti ni kang un ni kang krejt shoqeria qohet n'kam kur ka darsem e gazmend kalle kalle vellau jem
Ermali: Ti ni kang un ni kang krejt shoqeria qohet n'kam kur ka darsem e gazmend kalle kalle vellau jem

Ermali: Kno me zemer
Meda: Kno ooo vlla
Ermali: Ooo si shqipnia
Meda: Jo nuk ka
Ermali: Kno tiran
Meda: E kno prishtin
Bashk: Kno ne shkup oo per dashni

Ref:
Meda: Ti ni kang un ni kang krejt shoqeria qohet n'kam kur ka darsem e gazmend kalle kalle vellau jem
Ermali: Ti ni kang un ni kang krejt shoqeria qohet n'kam kur ka darsem e gazmend kalle kalle vellau jem


Ky tekst u dërgua nga Nardi   NoraKS
Më Shumë...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019