Më mbaj mend (për 1 muaj)

Meda - Dashnia Eshte Kismet  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.5 / Votuan:  69

Muzika:

Alban Furtuna

Teksti:

Fatmir Muja

Këngë e albumit:

"Top Albatrade"

Këngë e albumit:

"Top Emra Dhe Lyra"

Komente

3 🔥

01/12/2013

2013-11-30T23:00:00+00:00Un me ty u pata msu
ndarjen ton se kam besu
nuk po mundem me t'harru
ah pa ty qysh me jetu
O nuk po mundem me t'harru
ahh pa ty qysh me jetuu

Ref X2:
Ah dashnia esht kismet
hiq se din oh qka tpret
dashni t're mundesh me gjet
t'vjetren se harron perjet

Ah dashnia esht kismet
hiq se din oh qka t'pret
dashni t're mundesh me gjet
t'vjetren se harrooon perjet

Krejt kan than krejt kan than
ndarja osht shum e ran
krejt kan than nuk osht let
po se din pa e provu vet
krejt kan than nuk osht let
po se din pa e provu vet

Ref x2:
Ah dashnia esht kismet
hiq se din oh qka tpret
dashni t're mundesh me gjet
t'vjetren se harron perjet

Ah dashnia esht kismet
hiq se din oh qka t'pret
dashni t're mundesh me gjet
t'vjetren se harrooon perjet

Ah dashnia esht kismet
hiq se din oh qka tpret
dashni t're mundesh me gjet
t'vjetren se harron perjet

Ah dashnia esht kismet
hiq se din oh qka t'pret
dashni t're mundesh me gjet
t'vjetren se harrooon perjet


Ky tekst u dërgua nga albertislami47

Krijo Një Kartolinë

Të Gjitha

STORYMë Shumë Këngë Nga Meda:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet
Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem
Shiko të gjitha komentet