Më mbaj mend (për 1 muaj)

Meda - N'dashuri Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  28

Ty te du, jetoj me tjetren
nje realitet qe ma nxiu jeten
ne ket gjendje qe kam ra
as dushmanin s'du me pa
as dushmanin s'du me pa
Ne ket gjendje qe kam ra
as dushmanin s'du me pa
as dushmanin s'du me pa.

N'dashuri jam i denum
hakun tand kam me pagu
N'dashuri jam i denum
hakun tand kam me pagu

Po dorzohem keq jam thy
e pranoj nuk mundem pa ty
ne ket gjendje qe kam ra
as dushmanin s'du me pa
as dushmanin s'du me pa
ne ket gjendje qe kam ra
as dushmanin s'du me pa
as dushmanin s'du me pa.

N'dashuri jam i denum
hakun tand kam me pagu
N'dashuri jam i denum
hakun tand kam me pagu


Ky tekst u dërgua nga Leotrim & MirandaMeda
Renditja: Top 200
Publikimi: 29/05/2016


Meda - N'dashuri
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "N'dashuri".
3. Video është e këngës "N'dashuri", por nuk këndohet nga Meda.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Meda:


Komente 5