Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!


CORONAVIRUS NË SHQIPËRI DHE KOSOVË
Official Video Kërko Video Top 200

Meda - Shans Nuk Ki  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.2 / Votuan:  28

Komente

Asnjë Koment

24/06/2017

2017-06-24T14:00:05+00:00

Muzika:

Nexhat Mujovi (Wirusi)

Teksti:

Ghulo

Video Produksioni:

BUG Production

Këngë e albumit:

"Meda Me Balada"

Këngë e albumit:

"N'extrem"
Syt nuk te pane
Zemra e ka ndi
Mbrapa shpines
Ti me bane tradhti

Fryma ndalet
Per ty kur flas
Paraftyrohet buzeqeshja jote
Fat

Ref.
O shance nuk ki
Ti me gjet mat mire dashni
O shance nuk ki
Ti me gjet mat mire dashni

Shpirt o zemer
A te kam mire
Ti pa ndjenja
Me paske thirr

Me zemer te thyer
Nje pytje kam
A e meritova
I tradhtum me kan

Ref.
O shance nuk ki
Ti me gjet mat mire dashni
O shance nuk ki
Ti me gjet mat mire dashni


Ky tekst u dërgua nga Yllza Baftiu10

Krijo Një Kartolinë

Të Gjitha

STORYMë Shumë Këngë Nga Meda:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet