A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Official Video

Top 200

Meda - Happy


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.8 / Votuan:  38

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

04/07/2017

2017-07-04T00:00:00

Muzika & Orkestrimi:

Alban Furtuna

Teksti:

Ghulo

Video Produksioni:

BUG Production

Këngë e albumit:

"Hitet Nga Meda"

Këngë e albumit:

"Njo Po Njo"

Këngë e albumit:

"N'extrem"

Pjesëmarrëse në

Zhurma Show 2017


Ohh qfar fati ne dashni kam pas
E kom zemren qe shum e kan dasht
Pasha din e iman
Dashnia mka zan
Krejt qka du me than
Kurr ma mir sjam kan

2x
Happy jam n dashni
perfect jam tu u ni
Happy un jetoj
si i qmendur te dashuroj

Ohh qfar fati zoti ma ka shkrujt
Edhe ngjum duhet ty met rujt
Pasha din e iman
Dashnia mka zan
Krejt qka du me than
Kurr ma mir sjam kan

3x
Happy jam n dashni
perfect jam tu u ni
Happy un jetoj
si i qmendur te dashuroj


Ky tekst u dërgua nga Leonita-zekajj
Më Shumë...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019