A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Official Video

Video Link

Top 200

Meda - Hajt Please


Choose star rating

Rating:  4.3 / Votes cast:  11

Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

06/07/2018

2018-07-06T16:00:01

Music & Arrangement:

Alban Furtuna

Lyrics:

Ghulo

Video Production:

BUG Production

Song from the album:

"Njo Po Njo"


Sherr prej meje tybe s'ka, tybe s'ka, tybe s'ka
Thjesht xheloze du me t'ba, du me t'ba, du me t'ba ngucakeq valla jam, valla jam, valla jam
O dashni t'madhe per ty kam, per ty kam, per ty kam

Ref:
Hajt, hajt, hajt please
Falju ti hatrit dashnis
Hajt, hajt, hajt please
Perqafom hatri dashnis...(x2)

Ani, ani ti bllokom vec gabon, gabon, gabon
Ani, ani cka dush bom jo, jo ndjenjat s'mi ndryshon
U sa keq valla jam, valla jam, valla jam
O dashni t'madhe per ty kam, per ty kam, per ty kam

Ref:
Hajt, hajt, hajt please
Falju ti hatrit dashnis
Hajt, hajt, hajt please
Perqafom hatri dashnis...(x2)


Lyrics submited by Andi FETAe-Cards (2)

U krijua nga DREN1 CHannel 2018-11-20 11:43:53
Hajt, hajt, hajt please
Falju ti hatrit dashnis
Hajt, hajt, hajt please
Perqafom hatri dashnis
U krijua nga Nisi 2018-07-24 05:12:13
O dashni t'madhe per ty kam

Add an e-Card

Fullscreenmore...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019