A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Live Video

Top 200

Meda - Zero Zero


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  6

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

21/11/2018

2018-11-21T15:06:43

Muzika:

Nurteel

Teksti:

Ghulo

Këngë e albumit:

"A Jena"

Këngë e albumit:

"Top Emra"


Si pike e pare un s'jam tradhtar
Si pike e dyte te ruj si syt
Pika e trete esht e vertete
Un te du perjet

Refreni:

Zero, zero e ke besimin
100% e ke gabimin
O s'ka ilaç qe ta hek dyshimin
Un i vendos s'e thej betimin

Xhelozine pak me hek
Ke me m'pas sa t'kam jet
Pika e trete esht e vertete
Un te du perjet
Pika e trete esht e vertete
Un te du perjet

Refreni:

Zero, zero e ke besimin
100% e ke gabimin
O s'ka ilaç qe ta hek dyshimin
Un i vendos s'e thej betimin


Ky tekst u dërgua nga Kalosh T.Kartolina (1)

U krijua nga Dreni 2019-06-03 09:49:17
Zero, zero e ke besimin
100% e ke gabimin
O s'ka ilaç që ta hek dyshimin
Unë i vendos, s'e thej betimin

Krijo Një Kartolinë

STORYMë Shumë...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019