A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Official Video

Top 200

Meda & Vjollca - O Sheqer


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  7

Komente nga Fansat

2 🔥🔥

02/07/2019

2019-07-02T18:58:17

Më Shumë Nga

Vjollca Haxhiu

Muzika:

Nurteel

Teksti:

Ghulo

Orkestrimi:

Nexhat Mujovi (Wirusi)

Video Produksioni:

BUG Production

Këngë e albumit:

"A Jena"


Qysh thom unë duhet më lanë!
Nese don më mu më kan
Zoti fatin, ma ka shkru
Unë të ti me dominu

Ndal! Ndal! Çka je tu i’thanë?
Pak me dashtë ty muj më t’lanë
Gjdo limit e ke kalu
Ose rri ose mundesh më shku

Hahaha, hahaha
Je tu mba më kesh më za
Hahaha, hahaha
Kush po t’thotë unë t’la?

O sheqer, o sheqer
fjalët nga zemrës mos m’i merr
O sheqer, o sheqer
hajde t’puthi veç një herë

Më t’lanë n’rast ti sdin çka bon
Gjdo hapsirë ti e shfryzon
Zoti fatin, ma ka shkru
Unë të ti me dominu

Ndal! Ndal! Çka je tu i’thanë?
Pak më dashtë, ty muj më t’lanë
Gjdo limit e ke kalu
Ose rri ose mundesh më shku

Hahaha, hahaha
Je tu mba më kesh më za
Hahaha, hahaha
Kush po t’thotë unë t’la?

O sheqer, o sheqer
fjalët nga zemrës mos m’i merr
O sheqer, o sheqer
hajde t’puthi veç një herë

Hahaha, hahaha
Je tu mba më kesh më za
Hahaha, hahaha
Kush po t’thotë unë t’la?


Ky tekst u dërgua nga DreniKartolina (2)

U krijua nga fansat e medes presh 2019-07-04 15:44:36
Ndal! Ndal! Çka je tuj thanë?
Pak me dashtë ty muj më t'lanë
Çdo limit e ke kalu
Ose rri ose mundesh më shku
U krijua nga Dreni 2019-07-04 09:33:29
O sheqer, o sheqer
Fjalët nga zemrës mos mi merr
O sheqer, o sheqer
Hajde t'puthi veç një herë

Krijo Një Kartolinë

STORYMë Shumë...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019