A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
  • M
  • Meda
  • Selamet (E Kalojë)

Official Video

Video Link

Top 200

Meda - Selamet (E Kalojë)


Choose star rating

Rating:  5 / Votes cast:  7

Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

05/07/2019

2019-07-05T17:57:44

Music & Arrangement:

Nurteel

Lyrics:

Arsim Bunjaku

Arrangement:

Nexhat Mujovi (Wirusi)

Song from the album:

"A Jena"


Me emër t’zotiti e kaloj,
ta fali po sta harroj!
Me emër t’zotit, me kysmet
kam më dal n’selamet

Çfare dashnije kemi pas
krejt me kall, thojshe „nasht“
Shkoll u bane ti per mu,
spo di më kujt m'i besu

Me emër t’zotiti e kaloj,
ta fali po sta harroj!
Me emër t’zotit, me kysmet
kam më dal n’selamet

Në dashni, e në jetë
vuan kush është i drejt
Shkoll u bane ti per mu
spo di më kujt m'i besu

Me emër t’zotiti e kaloj,
ta fali po sta harroj!
Me emër t’zotit, me kysmet
kam më dal n’selamet

Me emër t’zotiti e kaloj,
ta fali po sta harroj!
Me emër t’zotit, me kysmet
kam më dal n’selamet


Lyrics submited by A.M Lyricse-Cards (3)

U krijua nga Meda 2019-07-29 16:08:05
Çfarë dashnije kemi pas
Krejt me kall
Thojshe „nasht“
U krijua nga Dreni 2019-07-07 09:16:48
Në dashni e në jetë
Vuan kush është i drejtë
Shkollë u bane ti për mu
S'po di më kujt m'i besu
U krijua nga Dreni 2019-07-07 09:13:44
Me emër t'zotiti e kaloj
Ta fali, po s'ta harroj
Me emër t'zotit, me kysmet
Kam me dal n'selamet

Add an e-Card

STORYmore...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019