Më mbaj mend (për 1 muaj)


Meda - Oj Shoqni

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Oj Shoqni".
3. Video është e këngës "Oj Shoqni", por nuk këndohet nga Meda.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Meda - Oj Shoqni  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  2

Muzika & Teksti:

Ilir Berani

Orkestrimi:

Nexhat Mujovi (Wirusi)

Video Produksioni:

MAX Production

Komente

Asnjë Koment

18/11/2020

2020-11-18T15:00:35+00:00Mos me pyt pse po vuj
Dashnia jem u ba fati huj,
fati huj
Kjo merzi hise me ra
O per vdekje me ka ba
O me ka ba

[REF.:]
Oj shoqni, oj shoqnia jem
Mos e paqit ju fatin tem
Oj shoqni, shoqnia jem
O kjo ndarja don mem qmend

I duroj plagët e mia
Dhimbje madhe ish dashnia,
ish dashnia
Me m'kuptu shoqnia jem
Duhet me dasht me zemren tem,
me zemren tem

[REF.:]
Oj shoqni, oj shoqnia jem
Mo e paqit ju fatin tem
Oj shoqni, shoqnia jem
O kjo ndarja don mem qmend


Më Shumë Këngë Nga Meda:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet