Më mbaj mend (për 1 muaj)

Megahertz - Ti Bote E Heshtur Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

NE ISHIM VETEM DY TE PANJOHUR
QE ECNIM BASHKE NEPER NATE
UNE CAJA TERRIN TI YJET NDIQJE
DHE BELBEZOJE NGADALE

TI ME TREGOVE SE BOTEN NJIHJE
PA TINGUJ ZERASH PA FJALE
POR GJUHA JOTE KREJT ME SIMBOLE
SEC ME MAGJEPSI NGADALE

ref.
JO TI S'FLET NDOSHTA S'DEGJON
POR JETON SI C'DO NJERI
TI QE ECEN QE KRIJON
VALLE PSE TE HESHTESH PERJETESISHT

TI LOTET S'NJIHJE TI BUZEQESHJE
TRISHTIMIN MBYSJE NE CAST
TI DASHUROJE VEC ME VIZIONE
MALLKOJE HESHTJEN PA FJALE

NJE THIRRJE TE LARGET ME PAS DEGJUAM
TI RENDE RENDE DREJT SAJ
ISHTE ENDERR SHPRESE ISHTE DEHJA JOTE
UNE DHIMBJE NDJEVA PAS KESAJ

ref.
JO TI S'FLET NDOSHTA S'DEGJON
POR JETON SI C'DO NJERI
TI QE ECEN QE KRIJON
VALLE PSE TE HESHTESH PERJETESISHT


Megahertz - Ti Bote E Heshtur
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Ti Bote E Heshtur".
3. Video është e këngës "Ti Bote E Heshtur", por nuk këndohet nga Megahertz.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Komente 0