Meli Sopa
Meli Sopa

{{ risposta }}
Mesatarja:  {{ nStars }} / Votuan:  {{ nVotes }}

  • Vendlindja:
  • Suharekë
  • Jeton në
  • Suharekë
  • Mosha:
  • 22 Vjeç
  • Ditëlindja:
  • 10 Mars 2001
  • Horoskopi:
  • ♓ PeshqitBiografia

BIOGRAFIA: Meli Sopa është një këngëtar dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo popullore moderne dhe popullore folklorike. Ai është një këngëtar i ri dhe kënga e tij e parë pse ike me bashkpunim me Bledian Qotin ishte e sukseshme e cila u pelqye nga publiku. Më datë 23 Janar 2016, Bledian Qoti publikon videoklipin "Pse Ike", në bashkëpunim me Meli. Më datë 28 Qershor 2016, Meli Sopa publikon videoklipin "Bjer O Shi". Më datë 15 Korrik 2017, Xonn publikon videoklipin "Oj Xhan", në bashkëpunim me Meli Sopa. Më datë 23 Nëntor 2020, Meli Sopa publikon videokl...

>> Lexo gjithë biografinë >>
Lidhje
Komente 0