Meli Sopa
Meli Sopa
Meli Sopa
  • Vendlindja:
  • Suharekë
  • Jeton në
  • Suharekë
  • Mosha:
  • 22 Vjeç
  • Ditëlindja:
  • 10 Mars 2001
  • Horoskopi:
  • ♓ Peshqit
{{ risposta }}
Mesatarja:  {{ nStars }} / Votuan:  {{ nVotes }}


Meli Sopa është këngëtar. Ai është një këngëtar i ri dhe kënga e tij e parë pse ike me bashkpunim me Bledian Qotin ishte e sukseshme e cila u pelqye nga publiku.

Më datë 23 Janar 2016, Bledian Qoti publikon videoklipin "Pse Ike", në bashkëpunim me Meli.

Më datë 28 Qershor 2016, Meli Sopa publikon videoklipin "Bjer O Shi".

Më datë 15 Korrik 2017, Xonn publikon videoklipin "Oj Xhan", në bashkëpunim me Meli Sopa.

Më datë 23 Nëntor 2020, Meli Sopa publikon videoklipin "Ajo". Teksti i këngës u shkrua nga Meli Sopa.

Më datë 12 Shtator 2023, Meli & Besart Sopa publikojnë videoklipin "Qysh M'the Shko".

» Dërgo Korrigjime »

» Tekstet e Këngëve »Komente 0