Më mbaj mend (për 1 muaj)

Meli Sopa - Bjer O Shi Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


Jam merzit mi pa dy sy
qe dikur me kan shiku
jom merzit me ndje at buz
qe dikur me the te du
nuk e di pse ende tndjej
si ty asnje nuk gjej
nuk e di pse ende tndjej
si ty asnje nuk gjej

ref.
Bjer o shi bjer te lutem
ma fto zemren perseri
ma kujto edhe nje here
me te emblem dashuri 2x

Lotet pikojn sikur shiu ne pranver
lagin trendafilin qe me nuk ka er
largojn nga une aromen e dashuris
me ofrojn ne zemer ndjenjen e vetmis

ref.
Bjer o shi bjer te lutem
ma fto zemren perseri
ma kujto edhe nje here
me te emblem dashuri 2x

Bjer o shi bjer te lutem
ma kujto edhe nje her

ref.
Bjer o shi bjer te lutem
ma fto zemren perseri
ma kujto edhe nje here
me te emblem dashuri 2x


Ky tekst u dërgua nga Xhemajl Kabashi


Nuk kemi video për këtë këngë.


Meli Sopa
Publikimi: 28/06/2016


Meli Sopa - Bjer O Shi
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Bjer O Shi".
3. Video është e këngës "Bjer O Shi", por nuk këndohet nga Meli Sopa.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Meli Sopa:


Komente 0