Më mbaj mend (për 1 muaj)

Melodajn Mancaku

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1
BIOGRAFIA: Melodajn Mancaku është një këngëtare dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo për fëmijë/junior. Në Shtator 2018, Melodajn Mancaku merr pjesë në Junior Fest 2018 me këngën "Ëndërroj"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


E bija e

Etmond Mancakut

Motra e

Wendi Mancakut

Komente

Asnjë Koment    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Erika Ahmeti

Sijeta Hoti

Fjona Shabani

Xhesuida

Gresa Hoxha

Rea Rexhepi

Anamaria Isufaj

Vesa Kiseri

Blorentina Morina

Fortesa Berisha

Tags: Melodajn Mancaku


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet