Dërgo Një Tekst
  Dërgo Një Poezi
A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

   Gazmend      Mesazh  
   Emri:   Gazmend
   Shteti/Vendndodhja:    KOSOVE
   Qyteti:   Gilan
   Mosha:    26 Vjeç
   Ditëlindja:   16 Gusht 1991
   Shenja e Horoskopit:   Luani
   Profili:    Sosht kjo prrall kjo osht zona KATILIT
Ku k**i mos mu fry i perkas GRUPIT MAT MIRIT
Mat shtirit mat mirit n'rruzllin e toks
Hala me at shprehjen DASHNI VIKTOR PALOKS

    Aktiviteti dhe Kontributi
   Rregjistruar më:   2010-09-04 03:06:49
   Hyrja e fundit tek zona*ime:   2016-11-20 19:36:40
   Tekste të dërguara:    943 Tekste
   Këngë të korrigjuara:    182 Korrigjime
   Biografi këngëtarësh:    29 Biografi
   Albumet e dërguara:    17 Albume
   Këngë të Përkthyera:    2 Këngë
   Merr pjesë në këto Fansclub
    Unikkatil     600 Fansa
    T.B.A.     133 Fansa
    Kobra A.K.A Helmusi     77 Fansa
    D.M.C Aka Babloki     125 Fansa
    Pristine     25 Fansa
    Rameka     12 Fansa
    Barooti     20 Fansa
    Milot     18 Fansa
    Dredha     4 Fansa
    B52     16 Fansa
    Z.E.F     5 Fansa
    Klepto     14 Fansa
    Zinxhirt     15 Fansa
    Jeton     15 Fansa
    Presioni     28 Fansa
    Rrugaci I Art     7 Fansa
    D.M.K.     23 Fansa
    Cyanide     60 Fansa
    F-Tim     9 Fansa
    Buja     20 Fansa
    Vz     18 Fansa
    Alboholics     5 Fansa
    Orginallat     15 Fansa
    Sacrifice     3 Fansa
    Explode     4 Fansa
    Tribun     2 Fansa
    Tornados     5 Fansa
    Dren (D.O.G)     10 Fansa
    Floetri     2 Fansa
    Bx-A     4 Fansa
   PlayLista me Këngët e Preferuara
    Unikkatil   Mos Shaj Mas Shpine (Remix)
    Unikkatil   Fat Zi
    Unikkatil   Kejt Hajvan
    Vz   Nuk Njoh
    Unikkatil   Kile Kile
    Unikkatil   Pse Pom Shtin
    Unikkatil   Nrrot Soms (version 2)
    Unikkatil   Nentori I Tret
    Unikkatil   Cubat
    Unikkatil   Për Vllaznit
    Unikkatil   Kuq E Zi
    Unikkatil   U Qova Pi Vorriteksteshqip.com © 2007 - 2017