Dërgo Një Tekst
  Dërgo Një Poezi
A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

   domenika      Mesazh  
   Emri:   domenikaOTR
   Shteti/Vendndodhja:    KOSOVE
   Qyteti:   GjaakOovvë
   Mosha:    22 Vjeç
   Ditëlindja:   22 Korrik 1995
   Shenja e Horoskopit:   Gaforrja
   Profili:    nOthingg..!

    Aktiviteti dhe Kontributi
   Rregjistruar më:   2009-12-29 14:38:15
   Hyrja e fundit tek zona*ime:   2010-08-29 11:21:56
   Tekste të dërguara:    Asnjë tekst
   Këngë të korrigjuara:    2 Korrigjime
   Biografi këngëtarësh:    4 Biografi
   Albumet e dërguara:    Asnjë album
   Këngë të Përkthyera:    Asnjë perkthim    
   Merr pjesë në këto Fansclub
    Noizy     507 Fansa
    O.T.R.     100 Fansa
    Dafina Zeqiri     328 Fansa
    Dafina Rexhepi     61 Fansa
    Genc Prelvukaj (Gentz)     8 Fansa
    Flori Mumajesi     43 Fansa
    Skillz     145 Fansa
   PlayLista me Këngët e Preferuarateksteshqip.com © 2007 - 2017