Dërgo Një Tekst
  Dërgo Një Poezi
A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

   aldo7      Mesazh  
   Emri:   albaniaotr7
   Shteti/Vendndodhja:    SHQIPERI
   Qyteti:   
   Mosha:    25 Vjeç
   Ditëlindja:   23 Maj 1992
   Shenja e Horoskopit:   Binjaket
   Profili:    aldo7 nuk ka krijuar akoma një profil të detajuar.

    Aktiviteti dhe Kontributi
   Rregjistruar më:   2010-11-10 15:32:02
   Hyrja e fundit tek zona*ime:   2012-12-16 11:27:49
   Tekste të dërguara:    2 Tekste
   Këngë të korrigjuara:    4 Korrigjime
   Biografi këngëtarësh:    2 Biografi
   Albumet e dërguara:    Asnjë album
   Këngë të Përkthyera:    Asnjë perkthim    
   Merr pjesë në këto Fansclub
    Noizy     507 Fansa
   PlayLista me Këngët e Preferuarateksteshqip.com © 2007 - 2017