Dërgo Një Tekst
  Dërgo Një Poezi
A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

   Ado2011      Mesazh  
   Emri:   Ado Selmanaj
   Shteti/Vendndodhja:    KOSOVE
   Qyteti:   
   Mosha:    27 Vjeç
   Ditëlindja:   10 Prill 1990
   Shenja e Horoskopit:   Dashi
   Profili:    Ado2011 nuk ka krijuar akoma një profil të detajuar.

    Aktiviteti dhe Kontributi
   Rregjistruar më:   2011-01-27 16:34:57
   Hyrja e fundit tek zona*ime:   2014-11-20 03:00:32
   Tekste të dërguara:    54 Tekste
   Këngë të korrigjuara:    Asnjë kenge
   Biografi këngëtarësh:    Asnjë biografi
   Albumet e dërguara:    1 Albume
   Këngë të Përkthyera:    Asnjë perkthim    
   Merr pjesë në këto Fansclub
    Unikkatil     600 Fansa
    Dafina Rexhepi     61 Fansa
    403     2 Fansa
    Gena     3 Fansa
   PlayLista me Këngët e Preferuara
    Dafina Rexhepi   Ti Mi Then Kufinjte
    Unikkatil   Dostat E Vërtetë
    Unikkatil   Fjalt E Pavdekshme
    403   Engjujt Nuk Jetojnë Në Tokë
    Gena   Sa Lote Kam Derdhur
    Gena   Sagapoteksteshqip.com © 2007 - 2017