Dërgo Një Tekst
  Dërgo Një Poezi
A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

   nevzad      Mesazh  
   Emri:   Nevzad Kryeziu
   Shteti/Vendndodhja:    KOSOVE
   Qyteti:   Kamenic
   Mosha:    16 Vjeç
   Ditëlindja:   18 Gusht 2001
   Shenja e Horoskopit:   Luani
   Profili:    nevzad nuk ka krijuar akoma një profil të detajuar.

    Aktiviteti dhe Kontributi
   Rregjistruar më:   2011-12-15 12:58:40
   Hyrja e fundit tek zona*ime:   2016-01-05 16:26:46
   Tekste të dërguara:    Asnjë tekst
   Këngë të korrigjuara:    Asnjë kenge
   Biografi këngëtarësh:    1 Biografi
   Albumet e dërguara:    Asnjë album
   Këngë të Përkthyera:    Asnjë perkthim    
   Merr pjesë në këto Fansclub
    Gold Ag     199 Fansa
    Mozzik     4 Fansa
   PlayLista me Këngët e Preferuara
    Gold Ag   Nuk Vdes
    Gold Ag   Elem Belem
    Gold Ag   Ku Mbet Presheva
    Meda, Sinan Hoxha & Seldi   Kuq E Zi
    Gold Ag   Ruaje Flamurin



teksteshqip.com © 2007 - 2017