Dërgo Një Tekst
  Dërgo Një Poezi
A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

   Annonim      Mesazh  
   Emri:   Staff_assistent
   Shteti/Vendndodhja:    KOSOVE
   Qyteti:   -
   Mosha:    19 Vjeç
   Ditëlindja:   08 Dhjetor 1998
   Shenja e Horoskopit:   Shigjetari
   Profili:    -

    Aktiviteti dhe Kontributi
   Rregjistruar më:   2012-02-26 18:08:54
   Hyrja e fundit tek zona*ime:   0000-00-00 00:00:00
   Tekste të dërguara:    178 Tekste
   Këngë të korrigjuara:    24 Korrigjime
   Biografi këngëtarësh:    100 Biografi
   Albumet e dërguara:    25 Albume
   Këngë të Përkthyera:    33 Këngë
   Merr pjesë në këto Fansclub
    Adelina Ismaili     43 Fansa
   PlayLista me Këngët e Preferuarateksteshqip.com © 2007 - 2017