Dërgo Një Tekst
  Dërgo Një Poezi
A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

   EnisTBA      Mesazh  
   Emri:   Enis Hasani
   Shteti/Vendndodhja:    KOSOVE
   Qyteti:   Prishtine
   Mosha:    22 Vjeç
   Ditëlindja:   11 Shtator 1995
   Shenja e Horoskopit:   Virgjeresha
   Profili:    Kuq e zi kom lind
Kuq e zi kom me dek ;)

    Aktiviteti dhe Kontributi
   Rregjistruar më:   2012-07-21 00:26:49
   Hyrja e fundit tek zona*ime:   2013-05-18 02:42:12
   Tekste të dërguara:    1 Tekste
   Këngë të korrigjuara:    4 Korrigjime
   Biografi këngëtarësh:    1 Biografi
   Albumet e dërguara:    1 Albume
   Këngë të Përkthyera:    Asnjë perkthim    
   Merr pjesë në këto Fansclub
    Unikkatil     600 Fansa
    Wisty     1 Fansa
   PlayLista me Këngët e Preferuarateksteshqip.com © 2007 - 2017