Dërgo Një Tekst
  Dërgo Një Poezi
A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

   Anabina      Mesazh  
   Emri:   Anabina george
   Shteti/Vendndodhja:    KOSOVE
   Qyteti:   
   Mosha:    22 Vjeç
   Ditëlindja:   15 Korrik 1995
   Shenja e Horoskopit:   Gaforrja
   Profili:    Anabina nuk ka krijuar akoma një profil të detajuar.

    Aktiviteti dhe Kontributi
   Rregjistruar më:   2012-12-02 17:45:53
   Hyrja e fundit tek zona*ime:   2012-12-16 20:21:15
   Tekste të dërguara:    Asnjë tekst
   Këngë të korrigjuara:    Asnjë kenge
   Biografi këngëtarësh:    1 Biografi
   Albumet e dërguara:    Asnjë album
   Këngë të Përkthyera:    Asnjë perkthim    
   Merr pjesë në këto Fansclub
   PlayLista me Këngët e Preferuarateksteshqip.com © 2007 - 2017