Dërgo Një Tekst
  Dërgo Një Poezi
A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

   ALDOooo      Mesazh  
   Emri:   Aldo
   Shteti/Vendndodhja:    SHQIPERI
   Qyteti:   Tirane
   Mosha:    22 Vjeç
   Ditëlindja:   06 Shkurt 1995
   Shenja e Horoskopit:   Ujori
   Profili:    ALDOooo nuk ka krijuar akoma një profil të detajuar.

    Aktiviteti dhe Kontributi
   Rregjistruar më:   2013-03-04 22:30:11
   Hyrja e fundit tek zona*ime:   0000-00-00 00:00:00
   Tekste të dërguara:    44 Tekste
   Këngë të korrigjuara:    81 Korrigjime
   Biografi këngëtarësh:    47 Biografi
   Albumet e dërguara:    Asnjë album
   Këngë të Përkthyera:    1 Këngë
   Merr pjesë në këto Fansclub
    Ermal Mamaqi     13 Fansa
   PlayLista me Këngët e Preferuarateksteshqip.com © 2007 - 2017