Dërgo Një Tekst
  Dërgo Një Poezi
A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

   bingo      Mesazh  
   Emri:   Arben Krasniqi
   Shteti/Vendndodhja:    ZVICER
   Qyteti:   
   Mosha:    36 Vjeç
   Ditëlindja:   12 Qershor 1981
   Shenja e Horoskopit:   Binjaket
   Profili:    Jam nga Prizreni dhe jetoj ne zvicerr.
i martuar,kam dy vajza
Hobby:leximi ,muzika (ndegjoj shum muzik zhandrin popullor),interneti etj.

Motoja ime:Jeto diten e sodit sikur te ishte kjo dita e fundit

    Aktiviteti dhe Kontributi
   Rregjistruar më:   2009-12-12 15:36:17
   Hyrja e fundit tek zona*ime:   0000-00-00 00:00:00
   Tekste të dërguara:    562 Tekste
   Këngë të korrigjuara:    20 Korrigjime
   Biografi këngëtarësh:    2 Biografi
   Albumet e dërguara:    396 Albume
   Këngë të Përkthyera:    Asnjë perkthim    
   Merr pjesë në këto Fansclub
    Motrat Mustafa     7 Fansa
    Nexhat Osmani     7 Fansa
    Remzie Osmani     4 Fansa
    Remzie Osmani Dhe Nexhat Osmani     2 Fansa
    Vllezrit Susuri     2 Fansa
    Mahmut Ferati     8 Fansa
    Shqipe Kastrati     2 Fansa
    Adelina Ismaili     43 Fansa
    Gili     4 Fansa
    Nikolle Nikprelaj     3 Fansa
    Hana Nikprelaj     1 Fansa
    Vëllezerit Lecaj     1 Fansa
    Ylmize Tafallari     1 Fansa
    Flurim Susuri (Luli)     1 Fansa
   PlayLista me Këngët e Preferuara
    Motrat Mustafa   80 Vjet Pa E Gjetur Udhen
    Motrat Mustafa   Dal N'qytet
    Remzie Osmani & Nexhat Osmani   Ah Moj Grue
    Remzije Osmani   Kur Bien Tupani
    Ylmize Tafallari   E Kam Qu Me Qep Jelekun
    Nexhat Osmani   Njeher Vera Ka Dera Vjen
    Vllezrit Susuri   Maturant
    Vllezrit Susuri   20 Vjet Te Nana
    Nexhat Osmani   Rrushe
    Nexhat Osmani   Moren Fund
    Remzije Osmani   Thuj Ti Thuj
    Nexhat Osmani   Qasaj Zemres Tane
    Nexhat Osmani   Ai Qe Di Te Vuaj
    Nexhat Osmani   Sulqe Begu
    Nexhat Osmani   S'dua Tjeter
    Remzie Osmani   O Bylbyl
    Remzie Osmani   Per Mua Je Kryeveper
    Remzie Osmani   Une Jam Dada
    Remzie Osmani   Pse U Ndam
    Remzie Osmani & Nexhat Osmani   Mos U Kthe
    Motrat Mustafa   Dashnija I Then Ligjetteksteshqip.com © 2007 - 2017